TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Wanneer totaal ontspoorde huurlingen de ‘Eurostream’-trein onder Het Kanaal kapen, weten ze niet dat hun grote tegenstander ook aan boord is. Wat een toeval. Vechtjas Tom Buckingham en zijn vriendin waren nét op weg naar romantisch Parijs. Nu gaat het er heet aan toe in de Kanaaltunnel.
Gebaseerd op een boek van Andy McNab, een bekende en meermaals onderscheiden Britse militair die zijn fictieve boeken door ghostwriters laat maken. SAS: Rise of the Black Swan (ook bekend als SAS: Red Notice) is een poging om een filmserie te starten.
Actiefans hebben het zwaar te verduren: het is Netflix weer gelukt een flop aan te kopen. In dit genre is een ridicuul verhaal normaal geen probleem, ondermaatse actiescènes zijn dat wel.
Komt nog bij dat zo’n beetje iedere acteur de plank misslaat, terwijl er toch wat redelijk bekende namen te zien zijn. Vaak lijkt het alsof ze in een ander filmgenre zitten en zelf ook geen idee hebben waar het allemaal heen moet.
2 van de 5 sterren
Om in actietermen te blijven: een blindganger. Skippen dus.
Nieuw seizoen Het Verhaal van Nederland gaat op deze datum van start
13:52Opnames nieuw seizoen De Verhulstjes van start
13:14Chansons met Matthijs en Rob binnenkort terug op tv?
13:03Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS-programma Survive Your Family
12:18De Hygiënepolitie bezoekt restaurant Mr. Jacks in Utrecht: 'Waarom schreeuw je tegen me?'