TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De film kostte Netflix zo'n 30 miljoen dollar en dat is idioot veel voor een rolprent die zich op slechts een locatie afspeelt met 1 acteur (van de andere acteurs: Ethan Hawke, Paul Dano, Riley Keough en Peter Sarsgaard hoor je alleen de stemmen). Dus of Gyllenhaal vroeg heel veel salaris, of Netflix is opgelicht.
Om het nog erger te maken: The Guilty is een remake van het succesvolle Deens Den Skyldige uit 2018 die werd gemaakt voor 500.000 euro.
Maar als we daar even overheen stappen dan lijkt The Guilty een verdraaid spannende film te worden. Jake Gyllenhaal speelt Joe Bayler, een politieman die dienst heeft bij de alarmcentrale. Joe zit er met tegenzin, hij mag de straat niet op in afwachting van een rechtszaak. En dus handelt hij alle 112-telefoontjes chagrijnig en snel af, totdat hij wordt gebeld door een jonge vrouw die in paniek is. Ze wordt ontvoerd. Aan Joe de moeilijke taak om haar te redden.
Partnerbijdrage
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman