TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
StartUp gaat over vier mensen die elkaar niet kennen maar die met elkaar te maken krijgen dankzij schimmige deals, en de startup van een nieuwe cryptovaluta. Izzy Morales (Otmara Marrero) is een ambitieuze jonge programmeur met een idee dat in potentie de wereld kan veranderen: GenCoin, een cryptomunt waar iedereen ter wereld gebruik van kan maken.
Lees ook: Check ook deze 6 series en docu's die lijken op StartUp
Izzy komt in contact met Nick Talman (Adam Brody) die besluit om het zwarte geld van zijn vader in GenCoin te steken. Dat trekt de aandacht van gangster Ronald Dacey (Edi Gathegi) die het geld van zijn bende liet witwassen door de vader van Nick.
Izzy, Nick en Ronald krijgen allemaal te maken met de corrupte FBI-agent Phil Rask (Martin Freeman) die de vader van Nick chanteerde.
StartUp was eerst alleen te zien op de onbekende Amerikaanse streamingdienst Crackle, het is daarom logisch dat ie pas komt bovendrijven nu Netflix de serie heeft aangekocht. Maar ook het onderwerp spreekt iets meer tot de verbeelding dan vijf jaar geleden nu bijna iedereen investeert in cryptomunten.
Voor wie gaat kijken ook nog een waarschuwing. Er zijn wat klachten over de sekssènes in StartUp. Die zijn nogal expliciet en er straalt bijzonder weinig plezier af van de liefdesdaad.
De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'