TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Prison Break krijgt weer nieuw seizoen
Een sporter kan nog zo goed zijn, zonder coach is hij of zij vaak nergens, blijkt in de nieuwe documentaireserie The playbook. Hierin komen grootheden uit het sportcoachvak aan het woord zoals Patrick Mouratoglou - de man die van Serena Williams een van de beste tennisspeelsters aller tijden maakte.
Ook José Mourinho komt aan bod. Deze trainer heeft op dit moment de Londense topclub Tottenham Hotspur onder zijn hoede en werkte eerder met veel succes voor onder meer Chelsea, Internazionale en Real Madrid. Hij staat bekend als man die geen blad voor de mond neemt. Hoe pakt dat in deze reeks uit?
The playbook is vanaf nu te zien op Netflix.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside
11:00Video: Dit waren de tv-tops en flops van 2025
10:00Carrie ten Napel vertelt meer over Als Ik het Zing: 'Artiesten hebben het lef om hun ziel en zaligheid bloot te geven'