TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Videoland heeft een nieuwe hoofdrolspeler gevonden voor het tweede seizoen van Prince Charming. In de nieuwe reeks, vanaf komend najaar te zien op Videoland, draait het om Chris.
De 28-jarige Chris komt uit een klein dorpje in Limburg maar woont tegenwoordig in Amsterdam waar hij HR Development Adviseur is bij een groot accountantskantoor. Dat klinkt alsof hij veel verdient. Chris heeft het dus goed voor elkaar, nu alleen nog een leuke man die hij hopelijk vindt in een palazzo in Italië.
“Hoe gaaf is het dat ik dit avontuur mag aangaan in mijn zoektocht naar mijn droomman? Een type heb ik niet zozeer, maar ik weet wel goed wat ik níet wil: iemand die pessimistisch in het leven staat, onverzorgd is en niet sportief is. Ik vind het vooral belangrijk een soulmate te vinden die mij helpt de beste versie van mezelf te worden en vice versa”, zegt Chris in een bericht van Videoland.
Het eerste seizoen van Prince Charming was vorig jaar te zien op de streamingdienst. Het liefdesavontuur van Marvin was een succes, want hoewel hij voor een andere man koos is hij nu nog steeds samen met finalist Ferdi.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan