TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Sander Verdonk is de producent van de Nederlandse film De Oost (die je kunt zien op Amazon Prime) en hij vertelt over de vele tegenslagen en avonturen die hij beleefde tijdens het maken van deze oorlogsfilm. Maar Sander is ook een fervent kijker op de streamingdiensten. En dus heeft hij veel tips. 25 jaar Foute Vrienden (NPO Plus) bijvoorbeeld, en de Netflix-serie Explained. Maar ook The Night Manager op Amazon Prime en de indrukwekkende documentaire Collective (op NPO Plus).
Irma en Sander keken allebei naar de documentaire Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed (Netflix) en die vonden ze allebei zeer de moeite waard. Irma zag ook de Noorse serie Post Mortem (Netflix), een serie over vampieren maar dan heel anders dan je zou verwachten.
Ferry tipt de serie StartUp (Amazon Prime, Netflix en Videoland) over een upcoming bedrijf in de tech industrie. Sander Kerklaan tipt tot slot de serie met John van den Heuvel De Jacht op de Mocro Maffia op Videoland. En natuurlijk hebben we ook nog de tip van Sylvia.
Luister de nieuwste aflevering van Wat Flix Je Me Nu hier:
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten