TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Een lekkere vette dramaserie van de makers van Desperate housewives, dat is Why women kill. Het uitgangspunt is even simpel als origineel: de reeks focust op drie bewoonsters van hetzelfde huis, maar dan in een andere periode: 1963, 1984 en nu. Alle drie hebben ze hetzelfde probleem: hun man gaat vreemd.
De redenen voor het overspel zijn divers. De een heeft een open relatie, bij de tweede is de man bi en de derde heeft domweg de pech met een onverbeterlijke schuinsmarcheerder te zijn getrouwd. Alle drie de kerels bezorgen de vrouwen in ieder geval moordneigingen. Maar of ze de daad ook bij het woord voegen, is nog even afwachten. Met o.a. Lucy Liu en Ginnifer Goodwin.
Hoe dat uitpakt is vanaf 14 februari te zien op Videoland.
Bekijk hieronder de trailer:
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?