TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
De afwezigheid van Veronica Inside heeft maandagavond voor een dieptepunt gezorgd bij Veronica. Er keken primetime maar liefst 82 procent minder mensen naar de zender, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek.
Eigenlijk zou Veronica maandagavond de seizoensfinale van VI uitzenden, maar deze was afgeblazen omdat Johan Derksen en René van der Gijp niet meer met Wilfred Genee aan een tafel willen zitten. De film die dit leed moest verzachten, Deepwater Horizon, leverde slechts 307.000 kijkers op. Ter vergelijking: naar Veronica Inside keken een week geleden nog zo’n 1,7 miljoen mensen.
Of Veronica Inside terugkeert met een nieuw seizoen is nog maar de vraag. "Het programma zal vanaf nu nooit meer hetzelfde zijn", liet René van der Gijp eerder weten in RTL Boulevard. Johan Derksen gaf aan dat hij overweegt om te stoppen met VI.
Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
15:36Na discussie over kijkcijfers komt A.S.S. - Anti Survival Show toch terug voor in ieder geval een reünie