TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
De afwezigheid van Veronica Inside heeft maandagavond voor een dieptepunt gezorgd bij Veronica. Er keken primetime maar liefst 82 procent minder mensen naar de zender, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek.
Eigenlijk zou Veronica maandagavond de seizoensfinale van VI uitzenden, maar deze was afgeblazen omdat Johan Derksen en René van der Gijp niet meer met Wilfred Genee aan een tafel willen zitten. De film die dit leed moest verzachten, Deepwater Horizon, leverde slechts 307.000 kijkers op. Ter vergelijking: naar Veronica Inside keken een week geleden nog zo’n 1,7 miljoen mensen.
Of Veronica Inside terugkeert met een nieuw seizoen is nog maar de vraag. "Het programma zal vanaf nu nooit meer hetzelfde zijn", liet René van der Gijp eerder weten in RTL Boulevard. Johan Derksen gaf aan dat hij overweegt om te stoppen met VI.
Partnerbijdrage
Floortje Dessing blij met terugkeer Floortje naar het Einde van de Wereld: 'Dat ik dit weer kan, is onbeschrijfelijk'
10:00Klaas Dijkhoff vertelt waarom hij Klaas aan het Front wilde maken
09:52Opvallend: WNL Op Zondag-gast Mandy gaat flink over de tong
09:08Terugkijken: Jamai dirigeert Beethoven in Maestro
08:25De TV van gisteren: 'Jamai moet uit de kast komen als dirigent'