TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
De afwezigheid van Veronica Inside heeft maandagavond voor een dieptepunt gezorgd bij Veronica. Er keken primetime maar liefst 82 procent minder mensen naar de zender, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek.
Eigenlijk zou Veronica maandagavond de seizoensfinale van VI uitzenden, maar deze was afgeblazen omdat Johan Derksen en René van der Gijp niet meer met Wilfred Genee aan een tafel willen zitten. De film die dit leed moest verzachten, Deepwater Horizon, leverde slechts 307.000 kijkers op. Ter vergelijking: naar Veronica Inside keken een week geleden nog zo’n 1,7 miljoen mensen.
Of Veronica Inside terugkeert met een nieuw seizoen is nog maar de vraag. "Het programma zal vanaf nu nooit meer hetzelfde zijn", liet René van der Gijp eerder weten in RTL Boulevard. Johan Derksen gaf aan dat hij overweegt om te stoppen met VI.
Partnerbijdrage
Bankzitters gaan overleven in het wild in hun eerste Videoland-serie
17:00Super Saturday en Sunday: deze programma's wil je niet missen op 29 en 30 augustus 2026
14:50GTST Spoilers maandag 31 augustus t/m donderdag 3 september 2026 | Goede Tijden, Slechte Tijden
14:16Omroep MAX zoekt kunstenaars voor nieuw seizoen Sterren op het Doek
13:50Prime Video onthult eerste beelden van Good Luck Guys S4 en die beloven weinig goeds