TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
De afwezigheid van Veronica Inside heeft maandagavond voor een dieptepunt gezorgd bij Veronica. Er keken primetime maar liefst 82 procent minder mensen naar de zender, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek.
Eigenlijk zou Veronica maandagavond de seizoensfinale van VI uitzenden, maar deze was afgeblazen omdat Johan Derksen en René van der Gijp niet meer met Wilfred Genee aan een tafel willen zitten. De film die dit leed moest verzachten, Deepwater Horizon, leverde slechts 307.000 kijkers op. Ter vergelijking: naar Veronica Inside keken een week geleden nog zo’n 1,7 miljoen mensen.
Of Veronica Inside terugkeert met een nieuw seizoen is nog maar de vraag. "Het programma zal vanaf nu nooit meer hetzelfde zijn", liet René van der Gijp eerder weten in RTL Boulevard. Johan Derksen gaf aan dat hij overweegt om te stoppen met VI.
Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
23:10Janine Abbring presenteert het laatste seizoen van Zomergasten
21:35MAFS-kijkers nog niet overtuigd van eerste match van het seizoen