TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
De afwezigheid van Veronica Inside heeft maandagavond voor een dieptepunt gezorgd bij Veronica. Er keken primetime maar liefst 82 procent minder mensen naar de zender, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek.
Eigenlijk zou Veronica maandagavond de seizoensfinale van VI uitzenden, maar deze was afgeblazen omdat Johan Derksen en René van der Gijp niet meer met Wilfred Genee aan een tafel willen zitten. De film die dit leed moest verzachten, Deepwater Horizon, leverde slechts 307.000 kijkers op. Ter vergelijking: naar Veronica Inside keken een week geleden nog zo’n 1,7 miljoen mensen.
Of Veronica Inside terugkeert met een nieuw seizoen is nog maar de vraag. "Het programma zal vanaf nu nooit meer hetzelfde zijn", liet René van der Gijp eerder weten in RTL Boulevard. Johan Derksen gaf aan dat hij overweegt om te stoppen met VI.
Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025