TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In Steenrijk, straatarm ruilden woensdagavond de rijke familie Hofland en het arme gezin Rijks. Moeder Cinthia en haar dochters verruilen hun bescheiden huis voor een villa op Bonaire!
Wanneer de familie Hofland met hun nieuwe, krappere budget boodschappen moet doen, blijkt dit erg lastig te zijn. Daarom weten ze af te dingen. Hoewel het maar om 10 eurocent gaat, vinden kijkers hier wel wat van.
Afdingen in de supermarkt kan alleen met een camera op je snufferd hoor.. #steenrijkstraatarm — Kim Kluijtmans (@KimKluijtmans) March 25, 2020
Zo'n camera in de winkel is pure chantage. #korting #steenrijkstraatarm — SZ. (@sz_waldorf) March 25, 2020
"Die 10 cent kun je me niet matsen?"
" NEE! Zo werkt het niet in het echte leven " - zonder camera op je neus. #steenrijkstraatarm — Chan9. × (@ChanienwithCh) March 25, 2020
Op het afdingen na zijn de meesten erg positief over de families van deze aflevering. Zo knapte de familie Hofland eigenhandig het huis van het arme gezin op wat ze de titel ‘de nieuwe Frank en Rogier’ oplevert.
De nieuwe Frank en Rogier in #steenrijkstraatarm 😂👍 — GC (@GirbeCameron) March 25, 2020
Dit mogen we verwachten van het allerlaatste seizoen van Wortelboer & Van Rossem
13:31De trailer van het derde seizoen Dag & Nacht is verschenen
13:13De familie Meiland stapt over naar RTL en Videoland: 'Een hele mooie stap'
12:34Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums