TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
De wereld draait door staat donderdag in het teken van voetballer Abdelhak Nouri. Het is bijna drie jaar geleden dat de jonge Ajax-speler onwel wordt op het veld en daarbij hersenschade oploopt die zijn veelbelovende voetbalcarrière in de knop breekt. Binnenkort komt er een boek uit over de bijzondere voetballer.
In de studio van DWDD zijn Ali B en Douwe Bob. Samen schreven ze 'Nummer 34', een lied over de voetballer waar Ali zelfs zijn jongste zoon Nouri naar vernoemde. Ze brengen het ten overstaan van Nouri's vader, broer en oude voetbalmaatjes waaronder Donny van de Beek en Frenkie de Jong ten gehore.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'