TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Cortons vader heeft Alzheimer en zit in een verzorgingstehuis in zijn woonplaats Oosterbeek, maar sinds de uitbraak van het virus hebben vader en zoon elkaar niet meer gezien.
Zichtbaar worstelend met zijn emoties vertelt Eric aan Margriet hoe hij de afgelopen maanden heeft beleefd. Hij vindt het vooral lastig voor zijn moeder die ook niet meer bij haar man mocht komen terwijl ze juist in deze fase op een nieuwe manier naar elkaar toe waren gegroeid. Raamvisites of beeldbellen zijn geen optie voor Corton, door het geheugenverlies van zijn vader zou hij niet zijn zoon herkennen, maar een vreemde meneer die zwaait.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De streamingtip van de week: Enola Holmes 3 op Netflix
19:05Videoland neemt Nederlandse tak van Viaplay over
14:25Nieuw seizoen Ontvoerd is vanaf deze datum te zien
13:30Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien