TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Aan RTL Boulevard vertelt Rob Dekay dat hij tijdens Wie is de mol? geen eerlijke versie van zichzelf kon laten zien, omdat hij de mol was. Nu wil hij dat goedmaken.
Rob: “Ik was natuurlijk de mol, en daardoor heb ik niet mijn eerlijke versie kunnen laten zien. Toen dacht ik: ‘Zou het niet eerlijk zijn als ik me opnieuw voorstel?’ Daarom heet mijn nieuwe album Aangenaam.”
Met Wie is de mol? werd Rob opeens enorm bekend. En dat zorg ervoor dat er inmiddels heel wat liefdesverklaringen binnen stromen. “Ik was jaren met mijn vriendin, maar mijn leven is op zo veel vlakken veranderd. Ik moet wel wennen, maar dat hoort er denk ik bij.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen