TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Supporter John de Jonge kon zijn geluk niet op toen hij hoorde dat Arjen Robben terugkeert bij ‘zijn’ FC Groningen. Bij M vertelt hij over het mooie moment.
John: “Vanaf zaterdagmiddag alleen maar dit, deze grote lach. Echt alleen maar lachen, enthousiaster dan meneer van Rossem. Het was heel speciaal. We kregen van de week een mailtje van de directeur van FC Groningen, dat we zaterdag half vijf in het stadion moesten komen. We zouden een cadeautje krijgen voor de inzet van een actie. Op een gegeven moment gingen de schermen in het stadion aan en zagen we Arjen Robben. Toen werd het een emotionele bende.”
Supporter @JohndeJonge1 kon zijn geluk niet op toen hij hoorde dat Arjen Robben terugkeert bij ‘zijn’ @FCGroningen: “Het was een emotionele bende.” #ditisM pic.twitter.com/YSAMbD4YY5 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) June 29, 2020
Kijkers leefden massaal mee met mooiste meisje Juliette
GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'
11:52Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje