TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Supporter John de Jonge kon zijn geluk niet op toen hij hoorde dat Arjen Robben terugkeert bij ‘zijn’ FC Groningen. Bij M vertelt hij over het mooie moment.
John: “Vanaf zaterdagmiddag alleen maar dit, deze grote lach. Echt alleen maar lachen, enthousiaster dan meneer van Rossem. Het was heel speciaal. We kregen van de week een mailtje van de directeur van FC Groningen, dat we zaterdag half vijf in het stadion moesten komen. We zouden een cadeautje krijgen voor de inzet van een actie. Op een gegeven moment gingen de schermen in het stadion aan en zagen we Arjen Robben. Toen werd het een emotionele bende.”
Supporter @JohndeJonge1 kon zijn geluk niet op toen hij hoorde dat Arjen Robben terugkeert bij ‘zijn’ @FCGroningen: “Het was een emotionele bende.” #ditisM pic.twitter.com/YSAMbD4YY5 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) June 29, 2020
Kijkers leefden massaal mee met mooiste meisje Juliette
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'