TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Supporter John de Jonge kon zijn geluk niet op toen hij hoorde dat Arjen Robben terugkeert bij ‘zijn’ FC Groningen. Bij M vertelt hij over het mooie moment.
John: “Vanaf zaterdagmiddag alleen maar dit, deze grote lach. Echt alleen maar lachen, enthousiaster dan meneer van Rossem. Het was heel speciaal. We kregen van de week een mailtje van de directeur van FC Groningen, dat we zaterdag half vijf in het stadion moesten komen. We zouden een cadeautje krijgen voor de inzet van een actie. Op een gegeven moment gingen de schermen in het stadion aan en zagen we Arjen Robben. Toen werd het een emotionele bende.”
Supporter @JohndeJonge1 kon zijn geluk niet op toen hij hoorde dat Arjen Robben terugkeert bij ‘zijn’ @FCGroningen: “Het was een emotionele bende.” #ditisM pic.twitter.com/YSAMbD4YY5 — Margriet van der Linden (@dit_is_M) June 29, 2020
Kijkers leefden massaal mee met mooiste meisje Juliette
Oh Oh Den Haag is terug, de eerste beelden zijn er
12:51Liefhebbers van Heel Holland Bakt klaar? Dit zijn de eerste beelden
12:39Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'