TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Waarschijnlijk begint vanavond het laatste seizoen van Arjen Lubachs satirische programma Zondag met Lubach. De reden hiervoor is een gebrek aan geschikte onderwerpen, schrijft hij in zijn autobiografische boek Stoorzender. Nog meer tv-tips voor 20 september vind je hieronder.
Miss Nederland word je niet zomaar, daar moet je wel wat voor doen. Dat blijkt in elk geval uit de realityserie Op jacht naar de kroon. Deze vijfdelige reeks volgt de afvalrace om het nationale misskroontje van 2020, en rekent tegelijkertijd af met een hele trits vooroordelen.
RTL4 – 16:58 uur – Op jacht naar de kroon
Presentator Arjen Lubach stopt met Zondag met Lubach, schrijft hij in zijn autobiografische boek Stoorzender. Dat komt omdat er niet veel overblijft om over te praten. “Er is nu eenmaal maar een beperkt aantal heel zware onderwerpen dat zich leent voor twintig minuten boosheid en verontwaardiging.” Het einde van het succesvolle programma dat sinds 2014 wordt uitgezonden is dus in zicht.
NPO1 – 21:20 uur – Zondag met Lubach
Winnaar The voice senior is sprakeloos bij Jinek
Na twee films en een serie zijn de voetballende vrienden uit All stars terug met All stars & zonen. V.V. Swift Boys is nog steeds de plek waar het allemaal gebeurt. Alleen spelen daar nu de zonen en schoonzonen van de vrienden, terwijl ze zelf achter de bar staan of andere clubzaken regelen. Maar dankzij het wanbeleid van Johnny (Daniel Boissevain) dreigt er een faillissement voor de Swift Boys.
NPO3 – 21:50 uur – All stars & zonen
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
De TV van gisteren: spetterende finale The Winner Takes It All scoort
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'