TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijfster Nazmiye Oral is de derde gast in Zomergasten. In het avondvullende programma komt ook haar jeugd aan bod en de bindingsangst die door deze moeilijke periode is ontstaan.
Oral groeide op bij haar grootouders in Turkije, zonder haar ouders. "Als kind zijnde dacht ik: als mijn ouders mij gaan verlaten, dan kan iedereen dat", vertelt ze aan presentatrice Janine Abbring. "Dus ik ga nooit meer iemand vertrouwen." Op latere leeftijd kwam ze erachter dat ze kampt met een bindingsangst, die haar soms nog parten speelt.
Rob Goossens: 'Juichvrij stadion gaat niet lukken'
Kijk hier het fragment terug:
Nazmiye Oral groeide op bij haar grootouders in Turkije. "Als mijn ouders mij kunnen verlaten, dan kan iedereen dat. Dus ik ga nooit meer iemand vertrouwen." #zg20 #zomergasten pic.twitter.com/fFzMIvM2BH — VPRO Zomergasten (@zomergasten) August 2, 2020
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette