TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Dertigers is een nieuwe, dagelijkse dramaserie over een vriendengroep die in hun studententijd samenwoonden, maar nu ze een stap verder in hun leven zijn elkaar nog heel vaak opzoeken. In die tijd praten ze over liefde, seks, carrière, kinderwens en hun toekomstdromen. Niet alles is koek en ei in de groep, want nadat een van hun vrienden een aantal jaar terug is overleden, kruipen er onderhuidse gevoelens en verwijten bij de vrienden door het bloed.
Bekijk nu de trailer van Dertigers
De cast van Dertigers bestaat uit onder anderen Wieger Windhorst (Toon, Heer en Meester), Joy Wielkens (A Raisin in the Sun, The Buddy Holly Story), Justus van Dillen (Flikken Rotterdam, Jeuk!), Lykele Muus (Klem), Leonoor Koster (Toren C), Eva Laurenssen (Meisje van Plezier, Soof, De 12 van Schouwendam) en Jelle de Jong (Moordvrouw, Sneekweek).
Alles over de eerste aflevering van Dertigers
Dertigers is een Nederlandse bewerking van de gelijknamige Vlaamse serie, die een groot succes was bij onze Zuiderburen. Daar is inmiddels het derde seizoen al besteld. De Nederlandse versie van Dertigers start op maandag 18 mei bij BNNVARA op NPO 3.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten