TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Karlijn (Tjitske Reidinga) heeft verpletterend nieuws gekregen: ze blijkt borstkanker te hebben. In De K van Karlijn reageert iedereen in haar omgeving er op z’n eigen manier op: haar man Victor (Ali Ben Horsting) schiet in blinde paniek, terwijl Ellen (Fockeline Ouwerkerk) haar vriendin juist probeert te helpen. Zoon Thijs deelt het nieuws in de klas, waardoor het zich snel verspreidt.
Tjitske Reidinga werkte afgelopen jaar nog mee aan een campagne tijdens de Borstkankermaand oktober. Ze poseerde naakt - waarbij haar lichaam deels bedekt was - voor een kalender, net als verschillende andere BN'ers. Met deze kalender vroegen de Breast Care Foundation (BCF) en het Alexander Monro Borstkanker Ziekenhuis aandacht voor het herkennen van de ziekte.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi
15:58Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'