TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een politieteam krijgt in de Franse serie Detective HIP (Franse titel HPI) hulp uit onverwachte hoek. Als ze 's ochtends op het bureau komen, blijkt een bord met aantekeningen dusdanig bewerkt dat ze een enorme stap richting de oplossing van een zaak zetten. Wie dat gedaan heeft? Morgane, die 's nachts de burelen schoonmaakt. Ze blijkt een ongelooflijke slimme vrouw te zijn, maar wel een die de nodige tegenslag in het leven heeft gekend.
Met haar IQ van 160 vermoeden de agenten dat Morgane (Audrey Fleurot) wel eens een waardevolle aanvulling op het team zou kunnen zijn. Ze rekruteren haar, maar voor wat hoort wat. In ruil voor haar hulp eist Morgane dat een oude zaak wordt heropend: die van haar eerste grote liefde, die verdween toen ze zwanger was van haar eerste kind.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)