TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het is 1988 in It's a sin en na het drama rond Colin is het de vrienden maar al te duidelijk dat aids echt bestaat en meedogenloos is. De Britse maatschappij is echter nog niet zo ver. Jill doet daarom mee aan een demonstratie en probeert haar vrienden ook over te halen om mee te lopen. Jill bestaat echt, al heeft scenarioschrijver Russell T.
Davies de achternaam van zijn oude vriendin veranderd, in het echt heet ze Nalder. Bij de BBC blikt deze inmiddels zestig jaar oude actrice terug op de jaren 80. "Het was een hartverscheurende tijd. Ik verloor drie van mijn beste vrienden in anderhalf jaar." De vele ziekenhuisbezoeken zal ze nooit vergeten. "Als ik door de gangen liep, zag ik in elke kamer mensen van mijn eigen leeftijd aan aids sterven."
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht