TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In Nederland moeten de kijkers nog tot de zomer wachten, maar de Vlamingen brengen It's a a sin nu al op tv. Het is een van de meest besproken dramaseries van dit jaar, mede door het onderwerp. De reeks draait om drie jonge homo's die in het Groot-Brittannië van begin jaren 80 hun ouderlijk huis ontvluchten en samen een appartement huren.
Eindelijk bevrijd van de vooroordelen en afwijzigingen die hen ten deel vielen, zijn Ritchie (Olly Alexander), Colin en Roscoe (Omari Douglas) van plan te gaan feesten alsof hun leven ervan afhangt. Maar er ligt een gevaar op de loer ligt dat alles volledig zal veranderen. Russell T. Davies (Doctor Who, Years and years) is het brein achter deze enthousiast ontvangen Britse serie over de impact van de aidsepidemie.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?