TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ritchie wordt steeds zieker in It's a sin en zijn vrienden proberen zo goed mogelijk voor hem te zorgen. Dan komen zijn ouders onverwachts langs in het ziekenhuis. Het wordt een bezoek waarbij de emoties hoog oplopen. Olly Alexander vertelt in een interview met Nu.nl dat hij het niet droog hield tijdens de opnames. "Er waren veel tranen, zeker bij het opnemen van de laatste aflevering met Keeley Hawes en Saun Dooley, die mijn ouders spelen."
Alexander is blij dat er wereldwijd zo veel mensen naar de serie keken, ook omdat dat in schril contrast staat met de media-aandacht voor de aidsepidemie in de jaren 80. "Zoveel ervan gebeurde in stilte en werd onder het tapijt geveegd. Het verhaal wordt door velen nu voor het eerst gehoord en als choquerend ervaren."
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix