TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De achttienjarige Sylvia Kane ligt dood op een parkeerplaats bij een pub. Ooggetuigen zagen haar voor het laatst levend bij een bushalte. Ze wilde weten hoe laat de laatste bus naar Woodstock ging. Ze had ook een afspraak met een vriend in de pub waar haar levenloze lichaam buiten werd aangetroffen.
Morse (John Thaw) en Lewis (Kevin Whately) onderzoeken de zaak en komen erachter dat Sylvia een lift van de chauffeur van een rode auto had gekregen. Op haar lichaam een envelop met daarin een brief aan een collega. De tv-serie Inspector Morse is gebaseerd op de personages uit de boeken van Colin Dexter. Het verhaal uit deze aflevering was het eerste dat de Engelse auteur schreef over de markante speurder en zijn volkse assistent. Er zouden er nog twaalf volgen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'