TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Christine (Sophie Cookson) krijgt het complete Britse establishment over zich heen en besluit dan maar met haar verhaal naar de roddelpers te stappen om in ieder geval nog een dikke cheque uit de affaire te slepen. Ondertussen komt minister Profumo in de problemen door de kwestie, al maakte hij zich volgens zijn vertolker Ben Miles niet al te druk. "Hij dacht dat hij onaantastbaar was", vertelt de acteur aan de BBC. "De meeste rechters hadden in die tijd immers op hetzelfde soort scholen als hij gezeten en het oldboysnetwerk zorgde goed voor zijn leden."
Dat de affaire Profumo toch de das om deed, was te danken aan de media. "Hij dacht dat alles onder het tapijt zou worden geveegd, maar met name de linkse pers deed er alles aan om het vuurtje op te stoken."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'