TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Christine (Sophie Cookson) krijgt het complete Britse establishment over zich heen en besluit dan maar met haar verhaal naar de roddelpers te stappen om in ieder geval nog een dikke cheque uit de affaire te slepen. Ondertussen komt minister Profumo in de problemen door de kwestie, al maakte hij zich volgens zijn vertolker Ben Miles niet al te druk. "Hij dacht dat hij onaantastbaar was", vertelt de acteur aan de BBC. "De meeste rechters hadden in die tijd immers op hetzelfde soort scholen als hij gezeten en het oldboysnetwerk zorgde goed voor zijn leden."
Dat de affaire Profumo toch de das om deed, was te danken aan de media. "Hij dacht dat alles onder het tapijt zou worden geveegd, maar met name de linkse pers deed er alles aan om het vuurtje op te stoken."
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen