TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Christine (Sophie Cookson) krijgt het complete Britse establishment over zich heen en besluit dan maar met haar verhaal naar de roddelpers te stappen om in ieder geval nog een dikke cheque uit de affaire te slepen. Ondertussen komt minister Profumo in de problemen door de kwestie, al maakte hij zich volgens zijn vertolker Ben Miles niet al te druk. "Hij dacht dat hij onaantastbaar was", vertelt de acteur aan de BBC. "De meeste rechters hadden in die tijd immers op hetzelfde soort scholen als hij gezeten en het oldboysnetwerk zorgde goed voor zijn leden."
Dat de affaire Profumo toch de das om deed, was te danken aan de media. "Hij dacht dat alles onder het tapijt zou worden geveegd, maar met name de linkse pers deed er alles aan om het vuurtje op te stoken."
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij