TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De ontmoeting tussen Albert Plesman en Anthony Fokker op de Eerste Luchtvaarttentoonstelling Amsterdam (ELTA) in 1919 is de start van een turbulente samenwerking. De luchtvaartpioniers staan totaal verschillend in het leven, maar hebben elkaar nodig om Nederland tot een belangrijke speler in de luchtvaart te maken.
Het door Plesman (Steef de Bot) opgerichte KLM kampt in Vliegende Hollanders met opstartproblemen. Het bedrijf draait verlies en Plesman ruziet met zijn raad van bestuur over de te volgen koers. Vliegtuigbouwer Fokker (Bram Suijker) worstelt met een belastingschuld en overtuigt Plesman ervan nieuwe toestellen bij hem te bestellen. Ze lijken hetzelfde doel te hebben, maar de zachtaardige Plesman weet niet of hij de gehaaide Fokker kan vertrouwen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'