TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De ontmoeting tussen Albert Plesman en Anthony Fokker op de Eerste Luchtvaarttentoonstelling Amsterdam (ELTA) in 1919 is de start van een turbulente samenwerking. De luchtvaartpioniers staan totaal verschillend in het leven, maar hebben elkaar nodig om Nederland tot een belangrijke speler in de luchtvaart te maken.
Het door Plesman (Steef de Bot) opgerichte KLM kampt in Vliegende Hollanders met opstartproblemen. Het bedrijf draait verlies en Plesman ruziet met zijn raad van bestuur over de te volgen koers. Vliegtuigbouwer Fokker (Bram Suijker) worstelt met een belastingschuld en overtuigt Plesman ervan nieuwe toestellen bij hem te bestellen. Ze lijken hetzelfde doel te hebben, maar de zachtaardige Plesman weet niet of hij de gehaaide Fokker kan vertrouwen.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'