TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Oranjebeul Tsjechië treft in Azerbeidzjan het knuffelbare Denemarken. Voor beide landen een uitgelezen kans om ver te komen op het Europese eindtoernooi.
Als we aan Tsjechië denken, denken we aan de uitschakeling van het Nederlands elftal. Tegen alle verwachtingen in wipten de Tsjechen Oranje uit het toernooi door met 0-2 te winnen in Hongarije.
Aanvaller Patrick Schick pikte ook weer een doelpunt mee en staat inmiddels alweer op vier treffers. De topscorerstitel van EURO2020 ligt zodoende binnen handbereik voor de aanvaller van Bayer Leverkusen. Cristiano Ronaldo wist er vijf te maken, maar met zijn thuisland is de ster van het Portugese voetbal al huiswaarts.
Denemarken begon met de schrik om Christian Eriksen aan het toernooi, verloor van Finland (0-1) en België (1-2), maar na de 4-1 overwinning op Rusland werd in de achtste finales overtuigend afgerekend met Wales (0-4). Het incident met sterspeler Eriksen lijkt de Denen juist alleen maar dichter bij elkaar gebracht te hebben.
Kasper Dolberg, voormalig spits van Ajax en tegen Wales dus uitkomend op voor hem bekend terrein met de Johan Cruijff ArenA, tekende in de achtste finale voor twee treffers en daarmee lijkt hij een basisplaats voor zichzelf opgeëist te hebben tegen Tsjechië.
Bij de bookmakers is Denemarken ook veruit favoriet voor de zege en een plaats bij de laatste vier op EURO2020.
Vandaag Inside en De Oranjezomer naar Curaçao: wat kun je verwachten?
09:08Paul de Leeuw gaat We Zijn Er Bijna! niet presenteren
07:59De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild