TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Willem II heeft een hels karwei voor de boeg om zich te plaatsen voor de Europa League. Die klus start in Luxemburg tegen Progrès Niedercorn, de nummer twee van de competitie. De Tilburgse ploeg moet in totaal drie voorrondes overleven om de groepsfase van de Europa League te bereiken. De laatste
keer dat Willem II Europees voetbal speelde was in 2005, toen het direct werd uitgeschakeld door AS Monaco. De meest tot de verbeelding sprekende Europese campagne van Willem II was natuurlijk die in het seizoen 1999/2000. Onder leiding van trainer Co Adriaanse werd de ploeg het seizoen ervoor tweede in de Eredivisie en dus speelden de Tilburgers Champions League. De Tricolores werden laatste in de groepsfase, maar speelden nog wel heel knap twee punten bij elkaar.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame