TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De trainingen voor het WK Daklozen zijn nog in volle gang. De spelers doen hun uiterste best, maar Frank Evenblij en Erik Dijkstra vinden dat het spelniveau beter kan. In deze aflevering van Bureau sport schakelen de presentatoren de hulp in van oud-voetballers Guus Hiddink en Hans van Breukelen. In de tussentijd proberen Frank en Erik de spelers steeds beter te leren kennen.
Zo praten ze met Lammieke. Ze heeft net een huis gevonden, maar de voormalig dakloze mist haar leven op straat. Ook maken ze kennis met Dennis, die stiekem liever rent dan praat. Vijftig verschillende landen doen dit jaar mee aan de competitie in Cardiff. Het WK draait vooral om de ervaring van de dak- en thuislozen. De organisatie hoopt dat ze hierdoor meer zelfvertrouwen krijgen.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los