TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De trainingen voor het WK Daklozen zijn nog in volle gang. De spelers doen hun uiterste best, maar Frank Evenblij en Erik Dijkstra vinden dat het spelniveau beter kan. In deze aflevering van Bureau sport schakelen de presentatoren de hulp in van oud-voetballers Guus Hiddink en Hans van Breukelen. In de tussentijd proberen Frank en Erik de spelers steeds beter te leren kennen.
Zo praten ze met Lammieke. Ze heeft net een huis gevonden, maar de voormalig dakloze mist haar leven op straat. Ook maken ze kennis met Dennis, die stiekem liever rent dan praat. Vijftig verschillende landen doen dit jaar mee aan de competitie in Cardiff. Het WK draait vooral om de ervaring van de dak- en thuislozen. De organisatie hoopt dat ze hierdoor meer zelfvertrouwen krijgen.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week