TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de eerste dag van de WK afstanden schaatsen in Thialf staan de 3000 meter voor vrouwen en de 5 kilometer voor mannen op het programma. NOS-analist Erben Wennemars verheugt zich enorm op het duel tussen Sven Kramer en Patrick Roest. “De hegemonie van Kramer lijkt een beetje voorbij, maar dit is zijn beste afstand”, zegt hij. “Roest is inmiddels verreweg de beste allrounder, hij heeft alleen nog geen individuele wereldtitel. Hij rijdt fantastisch, maar moet het dit toernooi wel gaan laten zien.”
Wennemars verwacht met name concurrentie van de Zweed Nils van der Poel, die in januari enorm hard schaatste tijdens het EK allround. Op de 3000 meter voor vrouwen beschouwt hij Irene Schouten als grootste kanshebber. “Ze rijdt dit jaar geweldig op deze afstand.”
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij