TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Suzanne Schulting gaat vandaag verder met waarmee ze vorig seizoen eindigde: winnen. Op de olympische baan in Peking pakte ze overtuigend goud op de 1000 meter, een week later was ze de snelste op de 1500 m in Japan. Op de thuisbaan van de Nederlandse shorttrackers in Dordrecht zal ze zich ook niet inhouden.
Naast de 1500 m staan de 500 m en de halve finales van de relay op het programma. Het gaat in de wereldbeker dit jaar vooral om het verdienen van startplekken voor de Spelen. Schulting zei al dat Oranje er fantastisch voor staat, bondscoach Jeroen Otter zwakte dat af naar ‘prima’. Er moet nog een tandje bij, vindt hij.
Dat heeft Xandra Velzeboer alvast gezet; zij haalde haar eerste wereldbekermedaille op een individuele afstand en is sterk in de aflossingsploeg.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer