TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Suzanne Schulting gaat vandaag verder met waarmee ze vorig seizoen eindigde: winnen. Op de olympische baan in Peking pakte ze overtuigend goud op de 1000 meter, een week later was ze de snelste op de 1500 m in Japan. Op de thuisbaan van de Nederlandse shorttrackers in Dordrecht zal ze zich ook niet inhouden.
Naast de 1500 m staan de 500 m en de halve finales van de relay op het programma. Het gaat in de wereldbeker dit jaar vooral om het verdienen van startplekken voor de Spelen. Schulting zei al dat Oranje er fantastisch voor staat, bondscoach Jeroen Otter zwakte dat af naar ‘prima’. Er moet nog een tandje bij, vindt hij.
Dat heeft Xandra Velzeboer alvast gezet; zij haalde haar eerste wereldbekermedaille op een individuele afstand en is sterk in de aflossingsploeg.
Partnerbijdrage
Nieuwe gezichten voor De Juice: Net5 strikt Wiesje Hillen en Iris Enthoven
16:11Waarom is dit seizoen van De Rijdende Rechter nu alweer afgelopen?
14:27Johan Derksen: 'Deze tatoeage zette ik voor mijn vrouw Isabelle'
13:43'Je kan alleen maar fan zijn van Churandy Martina'
13:14Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'