TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Suzanne Schulting gaat vandaag verder met waarmee ze vorig seizoen eindigde: winnen. Op de olympische baan in Peking pakte ze overtuigend goud op de 1000 meter, een week later was ze de snelste op de 1500 m in Japan. Op de thuisbaan van de Nederlandse shorttrackers in Dordrecht zal ze zich ook niet inhouden.
Naast de 1500 m staan de 500 m en de halve finales van de relay op het programma. Het gaat in de wereldbeker dit jaar vooral om het verdienen van startplekken voor de Spelen. Schulting zei al dat Oranje er fantastisch voor staat, bondscoach Jeroen Otter zwakte dat af naar ‘prima’. Er moet nog een tandje bij, vindt hij.
Dat heeft Xandra Velzeboer alvast gezet; zij haalde haar eerste wereldbekermedaille op een individuele afstand en is sterk in de aflossingsploeg.
De TV van gisteren: Finale Got talent hard onderuit tegen ontknoping Slimste mens
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel