TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Suzanne Schulting gaat vandaag verder met waarmee ze vorig seizoen eindigde: winnen. Op de olympische baan in Peking pakte ze overtuigend goud op de 1000 meter, een week later was ze de snelste op de 1500 m in Japan. Op de thuisbaan van de Nederlandse shorttrackers in Dordrecht zal ze zich ook niet inhouden.
Naast de 1500 m staan de 500 m en de halve finales van de relay op het programma. Het gaat in de wereldbeker dit jaar vooral om het verdienen van startplekken voor de Spelen. Schulting zei al dat Oranje er fantastisch voor staat, bondscoach Jeroen Otter zwakte dat af naar ‘prima’. Er moet nog een tandje bij, vindt hij.
Dat heeft Xandra Velzeboer alvast gezet; zij haalde haar eerste wereldbekermedaille op een individuele afstand en is sterk in de aflossingsploeg.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story