TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanwege hevige sneeuwval in Ostrava is de wedstrijd tussen de OranjeLeeuwinnen en de Tsjechische dames uitgesteld van vrijdagavond naar zaterdagmiddag. Weten ze ondanks het wisselende tijdstip wel te winnen?
De nieuwe bondscoach Mark Parsons lijkt zijn stempel nog niet echt te kunnen drukken op de OranjeLeeuwinnen. Zo miste de Amerikaan vanwege zijn dubbelfunctie als coach van een Amerikaans clubteam onlangs bijna het WK-kwalificatieduel met Cyprus - hij landde de avond voor de wedstrijd, van enige voorbereiding was geen sprake. En ook het spel van de huidige Europees kampioen houdt deze kwalificatiereeks nog niet over.
Oranje is dan wel huizenhoog favoriet en staat bovenaan in de poule, maar er is ook amper tegenstand. Zo kwam de 0-2 overwinning in en tegen laagvlieger Wit-Rusland heel moeizaam tot stand. Nu mogen de vrouwen naar Tsjechië, waar de ploeg in september in Groningen nog gelijk tegen speelde: topscoorder Vivianne Miedema redde vlak voor tijd een punt.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start