TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanwege hevige sneeuwval in Ostrava is de wedstrijd tussen de OranjeLeeuwinnen en de Tsjechische dames uitgesteld van vrijdagavond naar zaterdagmiddag. Weten ze ondanks het wisselende tijdstip wel te winnen?
De nieuwe bondscoach Mark Parsons lijkt zijn stempel nog niet echt te kunnen drukken op de OranjeLeeuwinnen. Zo miste de Amerikaan vanwege zijn dubbelfunctie als coach van een Amerikaans clubteam onlangs bijna het WK-kwalificatieduel met Cyprus - hij landde de avond voor de wedstrijd, van enige voorbereiding was geen sprake. En ook het spel van de huidige Europees kampioen houdt deze kwalificatiereeks nog niet over.
Oranje is dan wel huizenhoog favoriet en staat bovenaan in de poule, maar er is ook amper tegenstand. Zo kwam de 0-2 overwinning in en tegen laagvlieger Wit-Rusland heel moeizaam tot stand. Nu mogen de vrouwen naar Tsjechië, waar de ploeg in september in Groningen nog gelijk tegen speelde: topscoorder Vivianne Miedema redde vlak voor tijd een punt.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag