TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voor de negende keer staat Novak Djokovic vandaag in de finale van de Australian Open. De Servier veroverde de plaats door met 6-3, 6-4 en 6-2 te winnen van de Rus Aslan Karatsev. In de finale treft de Serviër echter toch een Rus, namelijk Daniil Medvedev. De in Monaco woonachtige Medvedev versloeg vrijdag de Griek Stefano Tsitsipas met 6-4, 6-2, 7-5 en bereikte daarmee zijn tweede Grand Slam-finale ooit.
De verwachtingen voor de finale zijn hooggespannen want Medvedev gooide eerder in het toernooi hoge ogen toen hij won van Rafael Nadal, de nummer 2 van de wereld. Vandaag zien we hoe de Rus het er in Melbourne vanaf brengt tegen de nummer 1 van de wereld.
Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS