TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De enige tijdrit van de Tour begint nog onschuldig. Vanuit het vertrek in Lure zijn de eerste 30 kilometers redelijk vlak. Maar dan is het vrouwen en kinderen eerst voor de vermoeide renners, want de laatste 6 kilometers moeten ze nog tegen La Planche des Belles Filles op.
Deze Vogezencol valt in de eerste categorie en dat is met name te danken aan het laatste stuk, met stijgingspercentages tot 20 procent. Hier kunnen klassementen nog helemaal aan diggelen gaan. Het dilemma van de dag: moeten de renners aan de voet van deze klim de tijdritfiets inwisselen voor een lichter exemplaar, of niet? Bij de WK in Bergen van 2017 namen de toppers op een vergelijkbaar parcours vaak de beslissing dat wel te doen. Overigens won in Noorwegen toen: Tom Dumoulin.
Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig
13:42De Bondgenoten verrast met nieuwe twist: 'Vijfde dier op de loer'
13:27Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'