TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wie de Tour de France dit jaar wint, is - behoudens ongevallen - wel bekend. De deelnemers hebben in het eerste deel van de 122 kilometer lange slotrit tussen Mantes-La-Jolie en de Champs-Élysées dan ook alle tijd om samen terug te blikken op een memorabele ronde, te dollen met de fotografen en cameralieden en zelfs een glaasje champagne te drinken. Maar na 62 kilometer is het uit met de pret.
Op de Parijse boulevard is het namelijk tijd voor de belangrijkste sprint van het jaar en de rappe mannen in het peloton zetten daarom hun sterkste knechten op kop om eventuele ontsnappingen in de kiem te smoren. Acht ziedende rondjes over de lommerrijke laan volgen, met waarschijnlijk een massasprint als slotstuk. Aansluitend: de uitreiking van de laatste truien.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'