TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wie de Tour de France dit jaar wint, is - behoudens ongevallen - wel bekend. De deelnemers hebben in het eerste deel van de 122 kilometer lange slotrit tussen Mantes-La-Jolie en de Champs-Élysées dan ook alle tijd om samen terug te blikken op een memorabele ronde, te dollen met de fotografen en cameralieden en zelfs een glaasje champagne te drinken. Maar na 62 kilometer is het uit met de pret.
Op de Parijse boulevard is het namelijk tijd voor de belangrijkste sprint van het jaar en de rappe mannen in het peloton zetten daarom hun sterkste knechten op kop om eventuele ontsnappingen in de kiem te smoren. Acht ziedende rondjes over de lommerrijke laan volgen, met waarschijnlijk een massasprint als slotstuk. Aansluitend: de uitreiking van de laatste truien.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag