TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wie de Tour de France dit jaar wint, is - behoudens ongevallen - wel bekend. De deelnemers hebben in het eerste deel van de 122 kilometer lange slotrit tussen Mantes-La-Jolie en de Champs-Élysées dan ook alle tijd om samen terug te blikken op een memorabele ronde, te dollen met de fotografen en cameralieden en zelfs een glaasje champagne te drinken. Maar na 62 kilometer is het uit met de pret.
Op de Parijse boulevard is het namelijk tijd voor de belangrijkste sprint van het jaar en de rappe mannen in het peloton zetten daarom hun sterkste knechten op kop om eventuele ontsnappingen in de kiem te smoren. Acht ziedende rondjes over de lommerrijke laan volgen, met waarschijnlijk een massasprint als slotstuk. Aansluitend: de uitreiking van de laatste truien.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur