TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na Mallorca (Spanje) en Panevezys (Litouwen) reizen de baanwielrenners voor de derde ronde van UCI Track Champions League af naar Londen, waar het nog heel spannend kan worden. In tegenstelling tot de meeste EK's, WK's en de Olympische Spelen moeten per heat namelijk drie in plaats van twee sprinters zich bewijzen. Enkel de winnaar stoot door naar de volgende ronde.
Voor Nederland reizen er maar liefst zes toppers af. Dat zijn: Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland, Roy Eefting, Shanne Braspennincx, Laurine van Riessen en Kirsten Wild. Voor hen staat er wat op het spel: behalve de eer kunnen de renners namelijk ook prijzengeld winnen én belangrijke UCI-punten. Daarvoor moeten ze alleen wel alles op alles zetten.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
