TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De voorlaatste bergrit van deze Vuelta is 178 kilometer lang en gaat van Colmenar Viejo naar Becerril de la Sierra. Onderweg liggen vier bergen op hen te wachten; de eindstreep is getrokken na een lange afdaling. Mocht Tom Dumoulin deze rit op tv volgen, dan zal dat met gemengde gevoelens zijn. De Limburger brak vier jaar geleden door als ronderenner in de Vuelta, en hij begon de voorlaatste rit van de ronde door deze regio in de rode leiderstrui.
Helaas voor hem namen de concurrenten hem spijkerhard onder handen. Ze geselden hem met de ene na de andere aanval en uiteindelijk brak hij. Hij liep op de laatste klimmen van die Vuelta zelfs zo veel achterstand op dat hij het podium kon vergeten. Fabio Aru nam de eerste plaats van hem over en won de ronde.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk