TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Antoinette Rijpma – de Jong pakte in haar schaatscarriere al zilver en brons tijdens de Olympische Winterspelen, maar nog nooit goud. Tot vandaag. De koningsrit (1.500 meter) schreef ze gewoon op haar naam!
Die zagen velen niet aankomen.
De rit van Rijpma – de Jong tegen Amerikaanse Brittany Bowe was enorm spannend. Beide gingen gelijk op maar de Amerikaanse bleek de perfecte tegenstander te zijn voor de 30-jarige Nederlandse, want Rijpma - de Jong wist haar snelheid hierdoor te behouden en was uiteindelijk slechts 0,06 seconde sneller dan de Noorse Ragne Wiklund. Het brons ging naar de Canadese Valérie Maltais.
Antoinette reed haar gouden race van 1.54,09 in de voorlaatste rit en zag in de slotrit dat de grote titelfavoriet Miho Takagi niet aan haar tijd kwam. Ze kon haar ogen niet geloven toen ze zag dat ze het goud had gewonnen.
Bekijk hieronder nog eens haar gouden race terug via Eurosport/HBO Max.
Partnerbijdrage
Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming