TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van de 39 landen die aan het muziekfestijn meedoen, mogen uiteindelijk 26 landen door naar the grand final. Om het overzichtelijk te houden hebben we alle finalisten die zaterdag (opnieuw) optreden bij de grote finale in willekeurige volgorde voor je op een rijtje gezet:
En natuurlijk zijn er ook een paar landen die automatisch al in de finale zitten:
De grote finale van de 65e editie van het Eurovisie Songfestival wordt op zaterdag 22 mei gehouden in Ahoy, Rotterdam. Dan mag ook eindelijk Jeangu Macrooy optreden met zijn inzending Birth of a new age.
Chantal Janzen, Edsilia Rombley, Jan Smit en Nikkie de Jager presenteren het evenement. De finale van het Songfestival begint om 21.00 uur en is te zien op NPO 1. Om 20.25 uur blikt Rik van de Westelaken samen met zijn gast in de voorbeschouwing alvast vooruit op de grote finale.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling