TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van de 39 landen die aan het muziekfestijn meedoen, mogen uiteindelijk 26 landen door naar the grand final. Om het overzichtelijk te houden hebben we alle finalisten die zaterdag (opnieuw) optreden bij de grote finale in willekeurige volgorde voor je op een rijtje gezet:
En natuurlijk zijn er ook een paar landen die automatisch al in de finale zitten:
De grote finale van de 65e editie van het Eurovisie Songfestival wordt op zaterdag 22 mei gehouden in Ahoy, Rotterdam. Dan mag ook eindelijk Jeangu Macrooy optreden met zijn inzending Birth of a new age.
Chantal Janzen, Edsilia Rombley, Jan Smit en Nikkie de Jager presenteren het evenement. De finale van het Songfestival begint om 21.00 uur en is te zien op NPO 1. Om 20.25 uur blikt Rik van de Westelaken samen met zijn gast in de voorbeschouwing alvast vooruit op de grote finale.
Roos Moggré gaat de zondagavonden van Pauw & De Wit presenteren
15:39Rob ontmoet nieuwe match in Married at First Sight
14:59Licht valt plotseling uit in studio Vandaag Inside: 'Johan...?'
14:19Hier bekijk je het volledige interview met Humberto Tan over Renze Klamer en RTL Tonight
13:51Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen