TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vier jaar geleden werd Kelly’s vader dood gevonden in zijn troosteloze flatje, dat bezaaid lag met lege jeneverflessen, post en afval. Kelly wil nog steeds weten hoe het zover kwam met haar vader: ging hij drinken omdat hij eenzaam was of was het andersom? De ooit zo succesvolle, levenslustige man ging ten onder aan zijn verslaving.
Kelly bouwt voor 2Doc: Alleen met jenever het flatje na waarin haar vader stierf en probeert in deze omgeving samen met haar zussen te achterhalen wat leidde tot zijn eenzame einde. Waarom zocht hij geen hulp bij hen en waarom konden zijn vrienden hem niet helpen? Ze praten met mensen die hun vader goed hebben gekend. In Nederland hebben driehonderdduizend kinderen te maken met een ouder die in de problemen is gekomen door alcohol.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit