TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dionne Slagter is youtuber, zangeres - ze won in 2018 It takes 2 - én ze heeft haar borsten laten vergroten. Daar doet ze niet geheimzinnig over, maar ze wordt wel een beetje onrustig van de verhalen over lekkende siliconen. In de documentaire Moordtieten onderzoekt ze de gevaren van borstimplantaten en praat ze met vrouwen over hun borstoperatie.
In 2016 zette Slagter - YouTubenaam OnneDi - al een filmpje op haar kanaal waarin ze uitgebreid uitlegt wat haar overwegingen waren om in 2013 haar borsten van cup A naar D te brengen. Ze voelde zich niet goed in haar lichaam, zeker niet nadat anorexia haar sporen had achtergelaten. “Dit is iets wat ik puur voor mezelf heb gedaan, laat je alsjeblieft door niemand iets aanpraten”, zegt ze aan het slot van haar video.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters