TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Trijntje Oosterhuis brak in de jaren 90 door als leadzangeres van Total Touch en had de afgelopen decennia veel hits, zowel solo als met deze popgroep. In Ali B op volle toeren wordt ze gekoppeld aan rapper Leafs. Hij is pas negentien, maar werd al op zijn vijftiende ontdekt. Zijn Youtubevideo’s en Spotifystreams zijn enorm populair onder jongeren en al miljoenen keren bekeken en beluisterd.
Hij reisde voor zijn hit ‘Tokio’ naar Japan en nam daar ook zijn Youtubeserie Japan op. “Echt leip, man”, zegt hij in Het Parool over het land dat voor hem als thuis voelde. “Het was heel chill, lekker warm en er waren lieve mensen op straat.” Trijntje maakt een remake van zijn nummer, Leafs gaat aan de slag met ‘Touch me there’, de grootste hit van Total Touch.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)