TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het was vier jaar wachten op het zesde seizoen van Ali B op volle toeren, maar het geduld wordt beloond. De rapper belooft weer magische samenwerkingen tussen Nederlandstalige artiesten en muzikanten uit de hiphophoek. In die eerste categorie heeft de immer enthousiaste Ali onder meer Wolter Kroes, Edsilia Rombley en Syb van der Ploeg gestrikt.
De insteek is nog altijd dezelfde: de artiesten maken een eigen versie van elkaars nummers. Voordat ze hiermee aan de slag gaan, brengt Ali een bezoek aan de artiesten om meer te horen over hun levensverhaal. Dat grote Nederlandstalige artiesten wel zin hebben in een verfrissende samenwerking, bleek ook al in de voorgaande seizoenen. Zo deden Herman van Veen, Boudewijn de Groot en de in maart overleden Liesbeth List al eens mee.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker