TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het winterseizoen kent geen geheimen voor Sanne Heijen en Arno Raymakers. De presentatoren zijn vanaf vandaag te zien in alweer het zesde seizoen van RTL wintertijd. Maar de twee nemen niet alleen de presentatie voor hun rekening, samen hebben ze al sinds 2010 een eigen productiemaatschappij. Hiermee maken ze verschillende programma’s, waaronder dit wintermagazine.
In dit nieuwe seizoen bespreken ze opnieuw alles wat met de winter te maken heeft. Ze gaan naar wintersportgebieden en ondernemen winteruitjes. Ook besteden Sanne en Arno aandacht aan de feestdagen die in aantocht zijn: ze geven culinaire tips en laten de beste cadeaus voor onder de boom zien. En dan is er nog de Winteragenda, met daarin al het leuks dat deze winter in Nederland te doen is.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen