TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Bij een van de grootste grensovergangen van Nederland, Berghe Autobahn, werkten in de jaren 80 meer dan zeshonderd man. Een van hen was Willem Lussing, nu aan het woord in Andere tijden. Voordat hij als douanier aan de slag ging, was hij een jongen van het platteland die zijn mannetje kon staan. Die houding kwam goed van pas. Mensen- en drugssmokkelaars en illegale wapenhandelaren die in eerste instantie de schijn probeerden op te houden, Lussing kwam ze allemaal tegen bij de Nederlands-Duitse grens.
De controles stopten in 1993 na de invoering van het Verdrag van Schengen, maar de oud-douaniers pleiten nu voor een terugkeer. Voor het dorp Tolkamer, dat grotendeels economisch afhankelijk was van de grens, was de opheffing bijvoorbeeld een grote klap.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint