TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is nu al een prijzig seizoen voor de makers van BankGiro miljonairs. Al in de eerste aflevering moesten ze eraan geloven toen de 68-jarige Henny uit Lelystad er met de hoofdprijs vandoor ging. Een mijlpaal voor het kennisspel, want Henny is pas de tweede winnaar ooit. Er zat maar liefst 19 jaar tussen haar overwinning en die van Hans Peters uit Deventer. Hij won in 2001 door te weten wie de ontwerper was van zowel de euro als de guldenmunt.
Robert ten Brink had voor Henny een heel andere finalevraag in petto. Hij wilde van haar weten welke letter voorkomt in alle namen van de leden van het Koninklijk Huis. Henny nam haar tijd en concludeerde dat het de 'i' moest zijn. Als kersverse miljonair beloofde Henny een deel van haar vermogen aan goede doelen te schenken.
Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis
05:09Alle winnaars van het Gouden Televizier-Ring Gala 2026 op een rij