TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Volksbuurt Floradorp staat niet te boek als de gezelligste wijk van Amsterdam. Die bedenkelijke reputatie is onterecht, ondervindt Beau van Erven Dorens in Beau in Floradorp. Een jaar lang loopt hij rond in de wijk en bouwt hij een warme band op met de markante ras-Amsterdammers.
Natuurlijk biedt hij zijn nieuwe vrienden een steuntje in de rug, met kleding en eten, of iets simpels als een bemoedigend woord. "Maar," benadrukt de presentator, "het is geen hulpprogramma, meer een portret van hoe zo'n wijk leeft." Floradorp, dat op tien minuten fietsen van zijn huis ligt, kende Van erven Dorens vooral van de vroegere onlusten tijdens oud en nieuw. Nu leert hij de buurt op een andere manier kennen. "Die vriendschappen gaan daar door dik en dun."
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid