TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In vroeger tijden waren groenten en fruit strikt seizoensgebonden. De opkomst van kasbouw maakte daar een eind aan, waardoor het hele jaar door aardbeien, frambozen en ander zomerfruit in de winkels te vinden is. Een ongekende luxe die ook kostbaar is en ook verre van duurzaam. Zachtfruitteler Piet Albers uit Babberich heeft daar iets op gevonden. Hij teelt frambozen met behulp van zonnepanelen.
Alain Carron neemt voor BinnensteBuiten een kijkje bij dit groene én gezonde alternatief voor kassenbouw dat veel lof oogst. Ook is er aandacht voor de moestuin van het Culemborgse Elisabeth Weeshuis. Al in 1560 was de plek in trek vanwege het rijke aanbod aan fruit en groente dat de weeskinderen hielpen verbouwen. De vergeten groenten van toen maken een comeback.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'