TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In vroeger tijden waren groenten en fruit strikt seizoensgebonden. De opkomst van kasbouw maakte daar een eind aan, waardoor het hele jaar door aardbeien, frambozen en ander zomerfruit in de winkels te vinden is. Een ongekende luxe die ook kostbaar is en ook verre van duurzaam. Zachtfruitteler Piet Albers uit Babberich heeft daar iets op gevonden. Hij teelt frambozen met behulp van zonnepanelen.
Alain Carron neemt voor BinnensteBuiten een kijkje bij dit groene én gezonde alternatief voor kassenbouw dat veel lof oogst. Ook is er aandacht voor de moestuin van het Culemborgse Elisabeth Weeshuis. Al in 1560 was de plek in trek vanwege het rijke aanbod aan fruit en groente dat de weeskinderen hielpen verbouwen. De vergeten groenten van toen maken een comeback.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'