TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In vroeger tijden waren groenten en fruit strikt seizoensgebonden. De opkomst van kasbouw maakte daar een eind aan, waardoor het hele jaar door aardbeien, frambozen en ander zomerfruit in de winkels te vinden is. Een ongekende luxe die ook kostbaar is en ook verre van duurzaam. Zachtfruitteler Piet Albers uit Babberich heeft daar iets op gevonden. Hij teelt frambozen met behulp van zonnepanelen.
Alain Carron neemt voor BinnensteBuiten een kijkje bij dit groene én gezonde alternatief voor kassenbouw dat veel lof oogst. Ook is er aandacht voor de moestuin van het Culemborgse Elisabeth Weeshuis. Al in 1560 was de plek in trek vanwege het rijke aanbod aan fruit en groente dat de weeskinderen hielpen verbouwen. De vergeten groenten van toen maken een comeback.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje