TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Isa Hoes, Monic Hendrickx, Olcay Gulsen en Richard Groenendijk denken nog geregeld terug aan hun deelname aan BN'ers in het ziekenhuis: Leren van de helden. De vier BN'ers hebben zich de afgelopen weken bewezen als stagiairs in het Erasmus Medisch Centrum, ook al vonden ze het in de beginperiode lastig om bij te springen tijdens medische noodgevallen.
Zo kreeg Hendrickx in haar tijd op de afdeling cardiologie geregeld te maken met hartstilstanden en andere levensbedreigende situaties. In de slotaflevering maakt iedereen tussen de laatste werkzaamheden door de balans op. Isa Hoes vindt het gek om naar huis te gaan, Olcay staat haar mannetje bij een hersenoperatie en Richard Groenendijk besluit dat hij als vrijwilliger verbonden wil blijven aan het Erasmus MC.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS