TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Let op: deze aflevering is een herhaling!
“We hebben een echte, ouderwetse charlatan in het vizier”, zegt Kees van der Spek in deze herhaling van Kees van der Spek: Oplichters aangepakt. “Een vrouwenoplichter, Frans, die niet voor een gat te vangen lijkt.” De onderzoeksjournalist en zijn team blijven deze keer in Nederland en onderzoeken de werkwijze van een oplichter. Een man van in de vijftig die met gladde praatjes dames inpalmt en ze voor tienduizenden euro's oplicht.
Laila (59) ontmoette deze Frans via Facebook en kreeg een relatie met hem. Hij begon al snel geld te lenen, en uiteindelijk was Laila 8500 euro en een illusie armer. Kees van der Spek gaat achter de charlatan aan, maar de man is volgens Laila en een andere ooggetuige in het bezit van een vuurwapen. Voorzichtigheid is dus geboden.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!