TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Herman den Blijker en Annemarie van Gaal zijn voor Crisis in de tent in Ede, waar brasserie Catcher failliet dreigt te gaan. Eigenaren Remco en Sabine Slijkhuis gingen in september 2019 van start en hadden tot vorig jaar maart geen enkele reden tot klagen. Door de coronacrisis is hun zaak inmiddels maanden gesloten en is Sabine weer parttime in de zorg gaan werken. De situatie zorgt voor spanningen in het huwelijk.
Herman bedenkt een plan, waardoor Remco ook nog iets kan verdienen: een foodtruck waarin hij gegrilde kip verkoopt. De gemeente werkt alleen bepaald niet mee: de vergunningsprocedure voor een standplaats verloopt niet soepel. Ook daar weet Herman wel iets op: ze zetten Remco's foodtruck op een parkeerplaats tussen twee bouwmarkten.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek