TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Herman den Blijker en Annemarie van Gaal zijn voor Crisis in de tent in Ede, waar brasserie Catcher failliet dreigt te gaan. Eigenaren Remco en Sabine Slijkhuis gingen in september 2019 van start en hadden tot vorig jaar maart geen enkele reden tot klagen. Door de coronacrisis is hun zaak inmiddels maanden gesloten en is Sabine weer parttime in de zorg gaan werken. De situatie zorgt voor spanningen in het huwelijk.
Herman bedenkt een plan, waardoor Remco ook nog iets kan verdienen: een foodtruck waarin hij gegrilde kip verkoopt. De gemeente werkt alleen bepaald niet mee: de vergunningsprocedure voor een standplaats verloopt niet soepel. Ook daar weet Herman wel iets op: ze zetten Remco's foodtruck op een parkeerplaats tussen twee bouwmarkten.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027