TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Herman den Blijker en Annemarie van Gaal zijn voor Crisis in de tent in Ede, waar brasserie Catcher failliet dreigt te gaan. Eigenaren Remco en Sabine Slijkhuis gingen in september 2019 van start en hadden tot vorig jaar maart geen enkele reden tot klagen. Door de coronacrisis is hun zaak inmiddels maanden gesloten en is Sabine weer parttime in de zorg gaan werken. De situatie zorgt voor spanningen in het huwelijk.
Herman bedenkt een plan, waardoor Remco ook nog iets kan verdienen: een foodtruck waarin hij gegrilde kip verkoopt. De gemeente werkt alleen bepaald niet mee: de vergunningsprocedure voor een standplaats verloopt niet soepel. Ook daar weet Herman wel iets op: ze zetten Remco's foodtruck op een parkeerplaats tussen twee bouwmarkten.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij