TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Herman den Blijker en Annemarie van Gaal zijn voor Crisis in de tent in Ede, waar brasserie Catcher failliet dreigt te gaan. Eigenaren Remco en Sabine Slijkhuis gingen in september 2019 van start en hadden tot vorig jaar maart geen enkele reden tot klagen. Door de coronacrisis is hun zaak inmiddels maanden gesloten en is Sabine weer parttime in de zorg gaan werken. De situatie zorgt voor spanningen in het huwelijk.
Herman bedenkt een plan, waardoor Remco ook nog iets kan verdienen: een foodtruck waarin hij gegrilde kip verkoopt. De gemeente werkt alleen bepaald niet mee: de vergunningsprocedure voor een standplaats verloopt niet soepel. Ook daar weet Herman wel iets op: ze zetten Remco's foodtruck op een parkeerplaats tussen twee bouwmarkten.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten