TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Herman den Blijker en Annemarie van Gaal zijn voor Crisis in de tent in Ede, waar brasserie Catcher failliet dreigt te gaan. Eigenaren Remco en Sabine Slijkhuis gingen in september 2019 van start en hadden tot vorig jaar maart geen enkele reden tot klagen. Door de coronacrisis is hun zaak inmiddels maanden gesloten en is Sabine weer parttime in de zorg gaan werken. De situatie zorgt voor spanningen in het huwelijk.
Herman bedenkt een plan, waardoor Remco ook nog iets kan verdienen: een foodtruck waarin hij gegrilde kip verkoopt. De gemeente werkt alleen bepaald niet mee: de vergunningsprocedure voor een standplaats verloopt niet soepel. Ook daar weet Herman wel iets op: ze zetten Remco's foodtruck op een parkeerplaats tussen twee bouwmarkten.
Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis
05:09Alle winnaars van het Gouden Televizier-Ring Gala 2026 op een rij