TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vanwege de coronacrisis vinden er voorlopig geen grote evenementen meer plaats. Dat is slecht nieuws voor tienduizenden festivalgangers én voor Henk Dal uit Amsterdam, die met zijn uitbundig versierde boten voor een deel van de aankleding zorgde op verschillende grote festivals te water. De verslaggevers van Man bijt hond XL gaan op bezoek bij Henk. Speciaal voor het programma zet hij toch nog even de bloemetjes buiten.
Ook moestuinierders Ted en Remco laten graag een positief geluid horen in deze moeilijke tijd. Het duo heeft bruikbare tips voor wie, bij gebrek aan festivals en ander vertier, overweegt om zijn groene vingers te ontwikkelen. En dan zijn er nog Ronnie en Penny uit Brunssum, die vertellen over het prille begin van hun bijzondere liefde.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw